Aby zrozumieć dziecko poznaj swoje potrzeby; od motywacji rodzica do zrozumienia dziecka

Intencją tego warsztatu jest pomóc Tobie, jako rodzicowi, zrozumieć swoje dziecko i pomóc mu w poszukiwaniu siebie.

Obie jesteśmy mamami. Znamy się od przedszkola naszych córek, które w tech chwili mają po 15 lat. Jedna z nich we wrześniu idzie do liceum druga idzie do trzeciej klasy gimnazjum. W związku z tym bardzo dobrze sobie zdajemy sprawę, że rok szkolny 2018/2019 szczególnie dla uczniów 3 klasy gimnazjum i 8 klasy szkoły podstawowej może być z jednej strony kluczowy w kontekście wyboru nowej szkoły, a z drugiej strony trudny emocjonalnie od strony ilość zadań edukacyjnych związanych z reformą edukacji, która wprowadzono.

Głęboko wierzymy, iż poprzez zrozumienie swoich potrzeb i pragnień, łatwiej zrozumiesz i będziesz mógł/mogła wesprzeć swojego dziecka w zrozumieniu tego czego ono chce i czego potrzebuję od życia aby był/była szczęśliwy/szczęśliwa.

Nauczymy Cię jak skutecznie komunikować się z Twoim dzieckiem. Pomożemy Ci rozpoznać swoje dotychczasowe strategie wywierania wpływu oraz pokażemy Ci z jakiego powodu hasło „jak nie będziesz się uczył to skończysz w Biedronce na kasie” jest na wielu poziomach bardzo raniące dla obu stron. Pomożemy Ci wprowadzić w ten rok szkolny więcej spokoju dla całej rodziny:)

Kluczowym elementem szkolenia będzie narzędzie Reiss Motivation Profile. Każdy uczestnik będzie mógł go wypełnić i dostanie swoich wyników. Na podstawie tych wyników będziemy pracowali na szkoleniu.

Od zawsze wiadomo, że na każdego każdy z nas ma trochę innych potrzeb i trochę inne motywacje do działania. Do tej pory każdy z nas musiał sam odkrywać mapę potrzeb swojego dziecka, po tym warsztacie będziecie wiedzieli czego szukać, co obserwować i jak się zachowywać aby stworzyć swojemu dziecku optymalne warunki do rozwoju i nauki. 

Gdzie: w Warszawie

Kiedy: 29 września 2018 (sobota) w godzinach 9.00-16.00

Za ile: cena regularna wynosi 1.950,00 brutto, ale z okazji nowego, wyjątkowego roku szkolnego obniżamy cenę do   1.450,00 brutto. Takiej ceny już nigdy nie będzie. Cena obejmuję warsztat i przeprowadzenie badania Reiss Motivation Profile.

© 2018 Fundacja Pasja do Edukacji i Rozwoju . Created by Sternick.