Zrozum swoje dziecko i pomóż mu odnaleźć siebie

Intencją tego warsztatu jest pomóc Tobie, jako rodzicowi,
zrozumieć swoje dziecko i pomóc mu w poszukiwaniu siebie.

Obie jesteśmy mamami. Znamy się od przedszkola naszych córek, które w tej chwili mają po 15 lat. Jedna z nich we wrześniu idzie do liceum, druga do trzeciej klasy gimnazjum. W związku z tym bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że rok szkolny 2018/2019 szczególnie dla uczniów 3 klasy gimnazjum i 8 klasy szkoły podstawowej może być z jednej strony kluczowy w kontekście wyboru nowej szkoły, a z drugiej strony trudny emocjonalnie od strony ilość zadań edukacyjnych związanych z reformą edukacji, którą wprowadzono.

Głęboko wierzymy, iż poprzez zrozumienie swoich potrzeb i pragnień, łatwiej zrozumiesz i będziesz mógł/a wesprzeć swoje dziecko w zrozumieniu tego czego ono chce i czego potrzebuje od życia aby być szczęśliwym.

Nauczymy Cię jak skutecznie komunikować się z Twoim dzieckiem. Pomożemy Ci rozpoznać swoje dotychczasowe strategie wywierania wpływu oraz pokażemy Ci z jakiego powodu niektóre stosowane metody „motywowania” nie tylko nie działają, ale też mogą być bardzo krzywdzące. Pomożemy Ci wprowadzić w ten rok szkolny więcej spokoju dla całej rodziny:)

Kluczowym elementem szkolenia będzie zrozumienie i doświadczenie motywatorów życiowych, w oparciu o narzędzie Reiss Motivation Profile. Każdy z uczestników będzie mógł go wypełnić i na podstawie wyników grupy będziemy pracować na szkoleniu.

Od zawsze wiadomo, że każdy z nas ma inne potrzeby i trochę inne motywacje do działania. Do tej pory każdy z nas musiał sam odkrywać mapę potrzeb swojego dziecka, po tym warsztacie będziecie wiedzieli czego szukać, co obserwować i jak się zachowywać aby stworzyć swojemu dziecku optymalne warunki do rozwoju i nauki.

Gdzie: w Warszawie

Kiedy: 29 września 2018 (sobota) w godzinach 9.00-16.00

Za ile: cena regularna wynosi 1.950,00 brutto, jednak z okazji nowego, wyjątkowego roku szkolnego obniżamy cenę do 1.450,00 brutto. Takiej ceny już nigdy nie będzie. Cena obejmuje warsztat i przeprowadzenie badania Reiss Motivation Profile.