Zrozum swoje dziecko i pomóż mu odnaleźć siebie

Intencją tego warsztatu jest pomóc Tobie, jako rodzicowi,
zrozumieć swoje dziecko i pomóc mu w poszukiwaniu siebie.

Obie jesteśmy mamami. Znamy się od przedszkola naszych córek, które w tej chwili są już pełnoletnie. Za nami trudne chwile wspierania dzieci w poszukiwaniu własnej drogi życiowej.

Głęboko wierzymy, iż poprzez zrozumienie swoich potrzeb i pragnień, łatwiej zrozumiesz i będziesz mógł/a wesprzeć swojego dziecka w zrozumieniu tego czego ono chce i czego potrzebuje od życia aby być szczęśliwym.

Nauczymy Cię jak skutecznie komunikować się z Twoim dzieckiem. Pomożemy Ci rozpoznać swoje dotychczasowe strategie wywierania wpływu oraz pokażemy Ci z jakiego powodu niektóre stosowane metody „motywowania” np. zdanie „jak nie będziesz się uczył to skończysz w Biedronce na kasie” jest na wielu poziomach bardzo raniące dla obu stron. Pomożemy Ci wprowadzić w ten rok szkolny więcej spokoju dla całej rodziny:)

Kluczowym elementem szkolenia będzie zrozumienie i doświadczenie motywatorów życiowych, w oparciu o narzędzie Reiss Motivation Profile. Każdy z uczestników będzie mógł go wypełnić i na podstawie wyników grupy będziemy pracować na szkoleniu.

Od zawsze wiadomo, że każdy z nas ma inne potrzeby i trochę inne motywacje do działania. Do tej pory każdy z nas musiał sam odkrywać mapę potrzeb swojego dziecka, po tym warsztacie będziecie wiedzieli czego szukać, co obserwować i jak się zachowywać aby stworzyć swojemu dziecku optymalne warunki do rozwoju i nauki.

Po więcej informacji napisz do nas nadia.kirova@pasjadoedukacji.org