AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO

DLACZEGO AKADEMII LEONA KOŹMIŃSKIEGO JEST NAJLEPSZĄ UCZELNIĄ W CENTRALNEJ EUROPIE ORAZ NALEŻY DO 55 NAJLEPSZYCH UCZELNI NA ŚWIECIE?

Akademii Leona Koźmińskiego kształcimy menedżerów wyższego i średniego szczebla dla instytucji i korporacji krajowych i międzynarodowych. Prowadzone przez nas projekty rozwojowe poszerzają i rozwijają umiejętności pracowników. Każdy program rozwojowy uwzględnia indywidualne potrzeby, zainteresowania i preferencję organizacji zamawiającej.

Wśród niepublicznych uczelni wyższych nieprzerwanie od 13 lat zajmujemy I miejscem wg rankingów Rzeczpospolitej i Perspektyw. ALK otrzymała aż trzy wyróżnienia Polskiej Komisji Akredytacyjnej za kształcenie na kierunkach: zarządzanie, prawo, administracja.

Zazwyczaj zaczynamy od diagnozy potrzeb i odpowiedzi na pytanie co to znaczy rozwój talentów dla konkretnej korporacji. Następnie projektujemy wzajemnie powiązane moduły oraz najważniejszą rzecz – nić przewodnią programu rozwojowego, która powoduję, że jest on spójny oraz pozostawia trwałe efekty w organizacji.

Zaufało nam Miasto Stołeczne Warszawa, dla którego realizowaliśmy ich pierwszy największy projekt szkoleniowy. Ponadto od 2004 roku ponad 1000 burmistrzów, dyrektorów i menedżerów, uczestniczyło w specjalnie zaprojektowanych studiach „Zarządzanie w administracji publicznej dla kadry kierowniczej m.st. Warszawy”, realizowanych jednocześnie z krótkimi szkoleniami z zakresu zarządzania w administracji publicznej.

 

 

Wysoki poziom naszych programów jest audytowany i certyfikowany przez międzynarodowe instytucje weryfikujące jakość kształcenia. Posiadamy trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe:

  • europejski EQUIS – otrzymaliśmy jako 18 uczelnia razem z London Business School, Oxford, EADA;
  • AMBA – akredytację przyznaje Association of MBAs
  • Oraz AACSB najstarszą na świecie instytucją akredytującą szkoły. Posiada ją zaledwie 5 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.