Member Category: Współpraca

Strona główna » Współpraca
VITAL VOICES
Staff

VITAL VOICES

Vital Voices Chapter Poland reprezentuje międzynarodową organizację Vital Voices Global Partnership, którą w 1997 roku założyły Hillary Clinton i Madeleine Albright. Ówczesna Pierwsza Dama Ameryki i była Sekretarz Stanu chciały wspierać kobiety w imię zasady, że „prawa człowieka to prawa kobiet, a prawa kobiet to prawa człowieka”.

UWAŻNA SZKOŁA
Staff

UWAŻNA SZKOŁA

UWAŻNA SZKOŁA to projekt pilotażowego wprowadzenia do klas VI – VIII szkół podstawowych programu Czas na Uważność w formie nowatorskich zajęć psychoedukacyjnych z zakresu profilaktyki uniwersalnej prowadzonych na godzinach wychowawczych. Wdrożenie programu do kontekstu szkolnego jest przejawem nowoczesnego spojrzenia na edukację.

FRIS® – STYLE MYŚLENIA
Staff

FRIS® – STYLE MYŚLENIA

Od 2015 roku Fundacja Pasja do Rozwoju i Edukacji współpracuje z FRIS – Style Myślenia.

FRIS® jest polskim narzędziem rozwojowym o bardzo wysokich parametrach rzetelności i trafności diagnozy, opartym o psychologię poznawczą. Wspomaga zrozumienie oraz ułatwia trafny opis kluczowych różnorodności w sposobach myślenia i działania – czyli pracy, współpracy i komunikacji – pracowników oraz zespołów. Pokazuje predyspozycje, talenty, wskazuje drogę do nazwania swoich mocnych stron.

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO
Staff

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO

W Akademii Leona Koźmińskiego kształcimy menedżerów wyższego i średniego szczebla dla instytucji i korporacji krajowych i międzynarodowych. Prowadzone przez nas projekty rozwojowe poszerzają i rozwijają umiejętności pracowników. Każdy program rozwojowy uwzględnia indywidualne potrzeby, zainteresowania i preferencję organizacji zamawiającej.