Zapraszamy na seminarium

Zapraszamy na seminarium

Zapraszamy na seminarium!

 

23 Maja 2015 roku zapraszamy na I seminarium z cyklu „Nawigator Dobrych Praktyk” organizowany przez Fundację Koźmińskich pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga Północ i przy współpracy z naszą Fundacją.

Seminarium będzie poświęcone zastosowaniu w praktyce teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Gościem specjalnym będzie Pani Monika Zatorska – dyrektor pierwszej w Polsce SZKOŁY GARDNEROWSKIEJ opartej na teorii inteligencji wielorakich MI (Multiple Intelligences Theory). Artykuł o Pani Zatorskiej, teorii inteligencji wielorakich i szkole w Konarach można przeczytać tutaj. Warte podkreślenia jest, że szkoła ta, funkcjonująca w zupełnie inny sposób niż większość szkół w Polsce, jest szkołą publiczną! Mamy nadzieję, że Pani Dyrektor podzieli się nie tylko tym jak szkoła na co dzień funkcjonuje, ale i wiedzą jak taką szkołę uruchomić i prowadzić w polskich realiach.

Seminarium zaadresowany jest do dyrektorów placówek oświatowych, edukatorów, pedagogów, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych innowacyjnymi metodami nauczania i rozwoju. Wśród uczestników rozlosowane zostaną wartościowe nagrody związane z edukacją i rozwojem osobistym.

Szczegółowe informacje:

23 maja 2015, godzina 9.30-13.00

Akademia Leona Koźmińskiego ul. Jagiellońska 59 Warszawa

budynek D, sala D 200

Zapisy trwają do 20 maja 2015.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji tutaj!