Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

Dzisiaj zaczęli się długo oczekiwane wakacje. Na pewno, zorganizowaliście już czas dzieciom, przynajmniej częściowo – kolonie, dziadkowie, wspólny wyjazd. Ale prawdopodobnie dzieci spędzą też trochę czasu sami w domu z niekontrolowanym dostępem do internetu. W związku z tym mamy dla Was prezent!

Fundacja Pasja do Edukacji i Rozwoju właśnie dołączyła do kampanii „Bezpieczeństwo Twojego dziecka w Internecie” prowadzonej przez Projektu Edukacyjnego GOEN.

Organizatorzy Kampanii nawiązali współpracę z firmą Safekiddo, twórcą aplikacji, która zabezpiecza komputer, tablet i smartfon przed niebezpiecznymi treściami – przemoc, narkotyki, pornografia. Dzięki tej aplikacji Rodzic ma wpływ i zdalną kontrolę nad tym, co ogląda jego dziecko w Internecie.

Kampania „Bezpieczeństwo Twojego dziecka w Internecie” składa się z dwóch elementów:

– z bezpłatnego dostępu do aplikacji Safekiddo na 3 miesiące, czyli na całe wakacje. Kod promocyjny działa jednocześnie na 5-ciu urządzeniach i umożliwia zdalnego zarządzania nimi z panelu rodzica. Aplikacja jest dostępną dla większości systemów operacyjnych, w tym android i środowisko Apple.

– oraz z krótkiego filmu edukacyjnego na temat skutecznej ochrony dzieci w Internecie przed niebezpiecznymi treściami, gdzie poruszane są kwestie:

* W jaki sposób mieć kontrolę tego, co ogląda Twoje dziecko

* Jak rozmawiać z dzieckiem o czyhających na niego zagrożeniach

* Jak dzięki temu wzmacniać relację z Twoim dzieckiem

 

Kliknij, aby zobaczyć film i odebrać promocyjny kod dostępu do aplikacji

 

Życzymy bezpiecznych wakacji!