Archiwa: Staff

VITAL VOICES
Staff

VITAL VOICES

Vital Voices Chapter Poland reprezentuje międzynarodową organizację Vital Voices Global Partnership, którą w 1997 roku założyły Hillary Clinton i Madeleine Albright. Ówczesna Pierwsza Dama Ameryki i była Sekretarz Stanu chciały wspierać kobiety w imię zasady, że „prawa człowieka to prawa kobiet, a prawa kobiet to prawa człowieka”.

UWAŻNA SZKOŁA
Staff

UWAŻNA SZKOŁA

UWAŻNA SZKOŁA to projekt pilotażowego wprowadzenia do klas VI – VIII szkół podstawowych programu Czas na Uważność w formie nowatorskich zajęć psychoedukacyjnych z zakresu profilaktyki uniwersalnej prowadzonych na godzinach wychowawczych. Wdrożenie programu do kontekstu szkolnego jest przejawem nowoczesnego spojrzenia na edukację.

Nadejda Kirova
Staff

Nadejda Kirova

Manager, przedsiębiorca, trener i coach z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.

Certyfikowany konsultant metod analizy osobowości zawodowej i rozwoju i coach, stosujący w swojej praktyce kwestionariusze Master Person Analysis, FRIS, Gallup i MTQ48 – odporność psychiczna (mental toughthness).

Iwona Bobrowska-Budny
Staff

Iwona Bobrowska-Budny

Trener, konsultant metod analizy osobowości zawodowej, manager oraz doradca biznesowy w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Wykładowca akademicki oraz Partner Merytoryczny Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego. 

Nikolay Kirov
Staff

Nikolay Kirov

Członek Zarządu i Dyrektor ds. Inicjatyw Strategicznych i Programów Edukacyjnych, Center of Excellence -Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów – Akademii Leona Koźmińskiego. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o. Członek Zarządu Fundacji „Bargework”.

dr Kaja Prystupa-Rządca
Staff

dr Kaja Prystupa-Rządca

Talent management Mentor, Trener z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w tematyce rozwoju kompetencji przyszłości zarówno u dorosłych jak i młodzieży w oparciu o naturalne predyspozycje bazując na automotywacji klienta.

FRIS® – STYLE MYŚLENIA
Staff

FRIS® – STYLE MYŚLENIA

Od 2015 roku Fundacja Pasja do Rozwoju i Edukacji współpracuje z FRIS – Style Myślenia.

FRIS® jest polskim narzędziem rozwojowym o bardzo wysokich parametrach rzetelności i trafności diagnozy, opartym o psychologię poznawczą. Wspomaga zrozumienie oraz ułatwia trafny opis kluczowych różnorodności w sposobach myślenia i działania – czyli pracy, współpracy i komunikacji – pracowników oraz zespołów. Pokazuje predyspozycje, talenty, wskazuje drogę do nazwania swoich mocnych stron.

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO
Staff

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO

W Akademii Leona Koźmińskiego kształcimy menedżerów wyższego i średniego szczebla dla instytucji i korporacji krajowych i międzynarodowych. Prowadzone przez nas projekty rozwojowe poszerzają i rozwijają umiejętności pracowników. Każdy program rozwojowy uwzględnia indywidualne potrzeby, zainteresowania i preferencję organizacji zamawiającej.

Elżbieta Stelmach
Staff

Elżbieta Stelmach

Trener biznesu z ponad 20 – letnim doświadczeniem, doradca zawodowy, coach kariery i kryzysowy, pedagog, przedsiębiorca, Partner i Trener FRIS®,  Praktyk Analizy Transakcyjnej, trener i facylitator Super Skills, konsultant FACET5, twórca Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r.

dr Ilona Hunek
Staff

dr Ilona Hunek

Wykładowca/nauczyciel, trener i badacz studiujący ‘kwestie ludzkie’ w organizacjach i społeczeństwach. Jako trener specjalizuję się w negocjacjach, negocjacjach strategicznych i międzynarodowych, rozwiązywaniu konfliktów i zarządzaniu różnorodnością w organizacji i w pracy.