Member Category: Rada Fundacji

Strona główna » Rada Fundacji
Iwona Bobrowska-Budny
Staff

Iwona Bobrowska-Budny

Trener, konsultant metod analizy osobowości zawodowej, manager oraz doradca biznesowy w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Wykładowca akademicki oraz Partner Merytoryczny Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego. 

Nikolay Kirov
Staff

Nikolay Kirov

Członek Zarządu i Dyrektor ds. Inicjatyw Strategicznych i Programów Edukacyjnych, Center of Excellence -Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów – Akademii Leona Koźmińskiego. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o. Członek Zarządu Fundacji „Bargework”.

dr Kaja Prystupa-Rządca
Staff

dr Kaja Prystupa-Rządca

Talent management Mentor, Trener z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w tematyce rozwoju kompetencji przyszłości zarówno u dorosłych jak i młodzieży w oparciu o naturalne predyspozycje bazując na automotywacji klienta.

Elżbieta Stelmach
Staff

Elżbieta Stelmach

Trener biznesu z ponad 20 – letnim doświadczeniem, doradca zawodowy, coach kariery i kryzysowy, pedagog, przedsiębiorca, Partner i Trener FRIS®,  Praktyk Analizy Transakcyjnej, trener i facylitator Super Skills, konsultant FACET5, twórca Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r.

dr Ilona Hunek
Staff

dr Ilona Hunek

Wykładowca/nauczyciel, trener i badacz studiujący ‘kwestie ludzkie’ w organizacjach i społeczeństwach. Jako trener specjalizuję się w negocjacjach, negocjacjach strategicznych i międzynarodowych, rozwiązywaniu konfliktów i zarządzaniu różnorodnością w organizacji i w pracy.